Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Berobbant a BeReal, tör előre a TikTok, de továbbra is a Facebook a fiatalok kedvence - közölte az Ifjúságkutató Intézet pénteken friss, 15-29 évesek körében készült reprezentatív, 1000 fős kutatásának eredménye alapján.
Tennessee Egyetemen tanuló Morgan King, egyedülálló anyukaként több területen is kihívásokkal nézett szembe, amikor nem tudott elmenni egy nagyon fontos órájára, ugyanis nem talált kislánya, Korbyn, mellé felügyeletet az napra.
Hemzsegnek a durva helyesírási hibák a közösségi oldalakon, a szemfüles facebookozók és twitterezők persze azonnal kiszúrják a kisebb és nagyobb bakikat. Angol nyelvterületről szemezgettünk.
Ismét a rendőrség vetett véget egy Facebookon szervezett születésnapi bulinak Németországban, ahol az utóbbi időszakban több hasonló esetre is volt példa.
Benni Cinkle, egy 14 éves anaheimi középiskolás diáklány meglepő tartalmú sms-t kapott Rebecca Black nevű osztálytársától: eszerint egy Benninek szentelt nem hivatalos rajongói oldal bukkant fel a Facebookon. Mindez alig egy héttel azután történt, hogy megjelent Rebecca amatőr videója a híres-hírhedt Friday című dallal. Ebben egy rövid időre Benni Cinkle is feltűnt - maga sem gondolta volna, hogy ez a "szerep" az ő internetes karrierjét is elindíthatja.
Bepereli Missouri államot egy általános iskolai tanár, mert a júliusban elfogadott “Facebook-törvény” alapján saját gyerekeit sem jelöltheti ismerősnek a közösségi oldalakon.
Megkerülhetetlenné vált a Facebook használata a felsőoktatási intézmények számára, a magyar egyetemek ennek ellenére többnyire nehézkesen reagálnak az új kihívásra.